Jak služba funguje

Nejprve se u nás registrujete, podepíšete rámcovou smlouvu a předplatíte si naše služby pomocí platební karty nebo případně převodem na náš účet.

Po aktivaci vašeho uživatelského účtu se budete moci přihlásit a rezervovat si vozidlo, které pro Vás bude nejblíže. Všechny potřebné informace o vozidlu, datu a času rezervace Vám dorazí do vaší e-mailové schránky a pro jistotu i do SMS zprávy. Pak již stačí jen nasednout a užít si vaší cestu kamkoliv zrovna potřebujete. 

Po ukončení rezervace a jízdy Vám zašleme informace o vaší rezervaci jako je celkový čas jízdy a najeté kilometry. Fakturu na úhradu uskutečněných rezervací Vám budeme zasílat po každé uskutečněné rezervaci. Úhradu za služby provedeme započítáním přednabitého kreditu. Pokud na úhradu faktury nebude kredit stačit provedete doplacení buď nabitím nového kreditu a nebo doplatkem faktury prostřednictvím platební karty on-line ve vašem uživatelském účtu a nebo bankovním převodem na náš účet.

Další rezervace a jízdy budou možné až po uhrazení faktury nebo nabití dalšího kreditu.

Naše "Výhodné pronájmy" je možné rezervovat až po nabítí kreditu v plné výši ceny pronájmu. Pokud najedete s vozidlem více kilometrů než je v ceně "Výhodného pronájmu" budou vám kilometry doúčtovány na faktuře po ukončení pronájmu.